Kurtka dziecięca SNOW IMAGE

Kurtka dziecięca SNOW IMAGE

3 kwietnia, 2020 Off By webadmin

Kurtka dziecięca o prostej sylwetce. Wewnętrzny, nieusuwalny element kurtki jest zapinany na zamek błyskawiczny, zewnętrzna część kurtki wykonana jest z zapięciem na guziki. Dolne, boczne kieszenie zamykane są klapami bez zapięć.

Izolacja: cienkie sztuczne izolacji

Syntetyczne włókna poliestrowe są hipoalergiczne, więc ubrania z taką izolacją można kupić dzieciom i dorosłym z alergiami. Włókna poliestrowe mają ze sobą wgłębienia powietrzne, co tworzy efekt termosu i pozwala produktowi długo zachować nieskazitelny kształt. Produkty z izolacją poliestrową można prać, szybko schną. Każda odzież z taką izolacją jest bardzo lekka, ale niezawodnie chroni przed zimnem i silnym wiatrem.

Materiał wierzchni:

Gęsty i lekki, odporny na zużycie materiał zapewnia maksymalną ochronę cieplną bez obciążania produktu. Dotykowo przyjemny. Ma wysoką wodoodporność, chroni przed wnikaniem wilgoci. Gwarantuje kontrolę klimatu całego ciała. Chroni nawet przy silnym wietrze.

Materiał podszewka:

Tkanina podszewka jest monofoniczna. Na lewej półce znajduje się kieszeń na piersi z zapięciem na rzep.

Futro: bez futra

Kaptur:

Nieusuwalny, Wewnętrzny element kurtki przechodzi w kaptur z kontrastową tkaniną podszewkową w cienkie paski. Na kapturze znajduje się sznurek.

Charakterystyka:

Pora Bibliografia
Ocieplacz cienka sztuczna izolacja
Sylwetka, krój bezpośredni
Długość tyłu produktu, cm 62
Marka SNOW IMAGE
Kraj produkcji CHINY
Skład izolacji 100% poliester
Skład materiału wierzchniego 1 – 100% poliester, 2-95% bawełna, 5% poliester
Skład materiału podkładowego 100% poliester