Kurtka dziecięca dla dziewczynki SNOW IMAGE

Kurtka dziecięca dla dziewczynki SNOW IMAGE

3 kwietnia, 2020 Off By webadmin

Kurtka dziecięca o prostej sylwetce. Kontrastowy, główny zamek błyskawiczny wykonany jest z dwóch zamków i zamykany jest wiatroszczelną listwą z zapięciami na guziki. Dolne, boczne kieszenie zamykane są klapami z guzikami. Kieszenie boczne na piersi wykonane są z zapięciami na guziki.

Izolacja: cienkie sztuczne izolacji

Syntetyczne włókna poliestrowe są hipoalergiczne, więc ubrania z taką izolacją można kupić dzieciom i dorosłym z alergiami. Włókna poliestrowe mają ze sobą wgłębienia powietrzne, co tworzy efekt termosu i pozwala produktowi długo zachować nieskazitelny kształt. Produkty z izolacją poliestrową można prać, szybko schną. Każda odzież z taką izolacją jest bardzo lekka, ale niezawodnie chroni przed zimnem i silnym wiatrem.

Materiał wierzchni:

Gęsty i lekki, odporny na zużycie materiał zapewnia maksymalną ochronę cieplną bez obciążania produktu. Dotykowo przyjemny. Ma wysoką wodoodporność, chroni przed wnikaniem wilgoci. Gwarantuje kontrolę klimatu całego ciała. Chroni nawet przy silnym wietrze.

Materiał podszewka:

Tkanina podszewkowa połączona. Podszewka od kołnierza do talii wykonana jest z kontrastowej tkaniny z oryginalnym nadrukiem w paski. Od poziomu talii do dołu-podszewka wykonana jest z tkaniny monofonicznej. Na lewej półce znajduje się kieszeń na piersi z zapięciem na rzep.

Futro: bez futra

Kaptur:

Kaptur nie jest odpinany. Na kapturze znajduje się sznurek. Podszewka z kapturem wykonana jest z kontrastowego materiału.

Charakterystyka:

Pora Bibliografia

Ocieplacz cienka sztuczna izolacja

Sylwetka, krój bezpośredni

Długość tyłu produktu, cm 78

Marka SNOWIMAGE

Kraj produkcji CHINY

Skład izolacji 100% poliester

Skład materiału wierzchniego 100% poliester

Skład materiału podkładowego 100% poliester